Optický přepínač vrstvy 3 8 portů

Optický přepínač vrstvy 3 8 portů

STCS3800 je ethernetový přepínač Layer 3 Full Gigabit Fiber, který nabízí 8 GBIC slotů. Jedná se o přepínač vrstvy 3 rychlosti, který je dodáván s přepínačem Layer 2-7 a výkonnými funkcemi QOS.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

STCS3800 8-portový směrovač GBIC Gigabit Layer 3 Popis:

STCS3800 je přepínač čisté gigabitové vrstvy 3, který nabízí 8 GBIC portů. Obě moduly Gigabit TX GBIC

a Gigabit GBIC FX moduly lze instalovat do hlavního rámu.

Inteligentní ethernetový přepínač STCS3800 je řada přepínačů pro více hráčů. Nasazen na agregační vrstvě, poskytuje zabezpečené konvergované služby pro středně velké podniky a kampusové sítě.

Podpora inteligentní klasifikace toku vrstvy 2-7, STCS3800 nabízí vynikající funkce QoS pro více hráčů, které zabraňují přetížení a pomáhají zajistit správnou klasifikaci a prioritu síťového provozu.

Plně integrovaný do řady přepínačů řady Gigabit společnosti ChiMa, nabízí STCS3800 perfektní výkon.


>>> Vysoká spínací kapacita a rychlost přepínání vrstev 2-4

1. spínací kapacita 16 Gb / s;

2. 11.9Mpps forwarding;

3. Spínání vrstvy 2-7 založené na hardwaru.

>>> Inteligentní QoS

1. 32M sdílená paketová vyrovnávací paměť a pokročilý blokovací mechanismus HOL;

2. Politika vícevrstvých klasifikací toku definovatelná uživateli;

3. Nezávislé paketové filtry v každém portu pro inteligentní diferenciaci aplikačních toků;

4. Podpora kódového bodu IEEE 802.1p a DiffServ.

5. Podpora široké škály politik filtrování ACL.


Specifikace:


Popis

STCS3800

Systém

Porty

8 portů GigaBit Interface Converter (GBIC)

Kapacita

Spínací kapacita

16 G

Rychlost přesměrování paketů

11,9 Mpps

Tabulka MAC

8K

Tabulka VLAN

64

Packet Buffer

Všechny porty sdílí 64 MB přepínací vyrovnávací paměť

Port ARL Limit

Učení portu je zakázáno, když je limit překročen

Ano

ARP

4K

VLAN

Port VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN a Sub-VLAN

Ano

ACL

Až 1K pravidla

Spotřeba energie

<>

Hardware

Zdroj napájení

100-240 VAC, 47-63 Hz

Rozměry (W * D * H)

440 mm X 280 mm X 44,5 mm

Teplota

Provozní teplota: 0-50 ° C

Skladovací teplota: - 40 ~ 70 ° C

Vlhkost vzduchu

10% -90% bez kondenzace


>>> Informace o objednávce:


Modelka

Popis

Napájení

STCS3800

8 GBIC slotů

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, Optický modul, GE-multimode-850nm, 550m, LC GBIC modul

SP-GLX-A

1000Base-LX, optický modul, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, modul GBIC

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX GBIC modul


Hot Tags: vrstva 3 optický přepínač 8 portů, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz