Optický přepínač vrstvy 2 24 portů

Optický přepínač vrstvy 2 24 portů

STE-228-X3XM je přepínač optických vláken, který je vybaven vrstvou 2/3 a je vybaven 24 / 10Base-Fx porty, 2 gigabitovými ethernetovými porty a 2 gigabitovými SFP porty. S podporou několika funkcí Layer 2/3 , jako SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, detekce smyček, zrcadlení portů apod.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Popis:

STE-228-X3X1 je telekomunikační optický přepínač Combo Layer 2 s 24 porty 10 / 100Base-Tx + 4 Gigabitový port, který je dodáván s několika funkcemi vrstvy 3. STE-228-X3X1 je speciálně navržen pro optické aplikace v oblasti Telecom.

STE-228-X3X1 je nejmodernější vícevrstvý port s vysokým výkonem 24 x 10/100 Mb / s plus 4 porty

Gigabitový přepínač optických vláken uplink. S celkovým linkovým kmitočtem 9,5 Mp / s nabízí přepínač STE-228-X3X1 přepínání provozu L2 i L3. Filtrování, kontrola, označování priorit lze provádět v reálném čase bez vlivu na předávání výkonu.

Podpora nejnovějších aplikací Metro Ethernet L2 VPN, STE-208-X3X1 nabízí dvojité 802.1Q VLAN stohování, známé také jako Q-in-Q. To umožňuje podnikům a sítím poskytovatelů služeb prolomit omezení 4K VLAN tagů. Navíc STE-228-X3X1 také poskytuje značení paketů MPLS tunelů / VC pro standardní IETF L2 VPN přes MPLS. Díky stanicím 8 Class of Service (CoS) přes distribuci SP, RR, WFQ a WRR, STE-228-X3X1 umožňuje celou řadu služebních aplikací, jako je VoIP s nízkou latencí a videorekordér v reálném čase, stejně jako kritická data.

Optimalizovaný pro nejnáročnější požadavky na síťové přepínání, model STE-228-X3X1 integruje funkce automatického přepínání,

learningové / stárnutí MAC a IP LPM tabulky. Pokročilé funkce Ethernet, jako je vícenásobné a rychlé spanning

strom (802.1s a 802.1w), řízení toku (802.3x), prioritizace (802.1p) a 9K jumbo rám jsou plně integrovány. Celý provoz L2 / L3 se přepíná lineární rychlostí. Pro účely vyvažování zátěže i redundance jsou zahrnuty ECMP a WCMP. Pro agregaci odkazů (802.3ad) lze přiřadit až 32 skupin skupin (8 odkazů na skupinu).

Poskytuje filtrování a klasifikaci paketů s lineární sazbou, pokročilý procesor rychlého filtrování (FFP) nabízí zpracování sítě ContentAware na jeden port. Podporuje TOS / DiffServ, omezuje rychlost, kontroluje, tvaruje, měří, plánuje, označuje priority a přemisťuje do proudů až 64 kb / s, takže je ideální pro použití s omezenou šířkou pásma a aplikací brány firewall.

Navrženo pro zvýšení multicastových aplikací, přepínač STE-228-X3X1 přepíná všechny velikosti paketů multicast L2 / L3 lineárním kmitočtem. IPMC pakety jsou hardwarově replikovány až na 8 a 32 VLAN přes rychlé a gigabitové ethernetové porty. Vícesměrové vysílání může být také řízeno třemi režimy filtrování portů pro řízení distribučního chování.


>>> Hardware rozhraní:

> Gigabitové porty: 2 porty RJ45 10/100 / 1000Base-TX nebo 2 volitelné LC porty SFP 1000Base-X.

> 24 portů 100Base-FX SC / PC


>>> Optické rozhraní:

> 1000Base-X

Dvojité vlákno MM (50 / 125μm), jedna vlnová délka 850nm, dvojitá LC, provozní vzdálenost 550m.

Dvojitá MM vlákna (62,5 / 125μm), jedna vlnová délka 850nm, dual LC, provozní vzdálenost 275m.

Dvojité SM vlákno, samostatná vlnová délka 1310nm nebo 1550nm, dual LC, provozní vzdálenost 15 / 40km.

> 100Base-FX

Jedno SM vlákno, duální vlnová délka 1550nm / 1310nm, SC / PC, provozní vzdálenost 20 / 40km.

Dual SM vlákno, jednoduchá vlnová délka 1310nm nebo 1550nm, dual SC, provozní vzdálenost 20/40/60 / 80km

Dvojité vlákno MM, s jednoduchou vlnovou délkou 1310nm, dual SC, provozní vzdálenost 2km.


>>> Výkonnost

> Výkon 8,8G.

> 16384 záznamy adres MAC.

>>> Spínání ethernetové vrstvy 2:

> Linkový přepínač pro všechny velikosti a podmínky paketů.

> 4K virtuální místní sítě (VLAN).

> Statické položky L2 (odolné proti stárnutí)

> Jumbo pakety až 9 KB (9216 bajtů) na každém portu.

> Pakety Ethernet / IEEE 802.3 (64 bajtů až 1522 bajtů)

>>> Vícesměrové vysílání:

> Linkový přepínač pro všechny velikosti a podmínky paketů.

> Volitelná kontrola zdrojového portu.

> IGMP snooping pro 128 skupin multicast.

> IGMP snooping na VLAN

> MVR na portu uživatele, uživatelský port 802.1Q a uživatelský port QinQ

> Vícenásobná podpora vícesměrového vysílání "VLAN"

>>> Podpora VLAN:

> 4094 označených (802.1Q) VLAN

> Filtrování Ingress pro zabezpečení VLAN 802.1Q

> VLAN založený na protokolu s prioritou

> Nezávislé učení VLAN (IVL)

> Rám QinQ (1526 bajtů)

> 802.1Q rám (1522 bajtů)

> 255 podpory VLAN na podvozek

> VLAN na portu kmitočtu

> 802.1Q kmen na přístupových porty a porty portů.


>>> Třída služeb (COS):

> Standard IEEE 802.1p

> 8 frontů CoS na výstupní port.

> Třídění stupňování rychlosti na frontu

> Striktní priorita, kulatý robin, vážený kulatý robin, vážící se spravedlivé fronty a kombinační fronta

plánování paketů

> 8 úrovní priority paketu

> Informace o prioritě 802.1Q

> Mmechanismy prioritního přemapování, mechanismy per-flow, IPv4 TOS, IPV6 a DSCP.

> Priorita mapování fronty CoS

> 2 úrovně upřednostňování kvót o další úroveň CoS v rámci každé fronty.

>>> Spanning Tree Protocol (IEEE 802.1D)

> Protokol IEEE 802.1D Spanning Tree.

> IEEE 802.1s více spanning stromů.

> Protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree.

> Per port Rychlé rychlé spanning Tree Support a VLAN Layer 2 čističky vstupů.

>>> Bezpečnost:

> Omezení počtu MAC adres na port uživatele s upozorněním

> Vrstva 2 - klasifikace paketů Layer3 a filtrování podle řádkové rychlosti

> PVLAN mezi přístupovými porty a porty portu.

> IEEE 802.1X

>>> Správa

> Podpora přístupu CLI: konzole a telnet (SSH)

> Podpora SNMP MIB II

> Podpora události SNMP trap

> Podpora SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

> Podpora správy webových stránek

> Podpora vzdáleného Syslogu

> Podporujte vlastní diagnostiku


>>> Rozhraní napájení:

> AC90 ~ 264V / 1,2A max, 50/60 Hz nebo DC18 ~ 36V / 2A nebo DC36 ~ 72V / 1,5A.

> Spotřeba energie: ~ 50W

>>> Fyzické rozhraní:

Rozměry: Šířka 19 palců pro montáž do stojanu, výška 1.0U.

Hmotnost: 5 kg

Provozní teplota: 0 ℃ ~ 50 ℃

Skladovací teplota: -25 ℃ ~ 55 ℃

Vlhkost: 5% ~ 95% RH Bez kondenzace

 

>>> Obchodní podmínky OEM:

Minimální množství objednávky: 20 ks

Doba dodání: 29 dní od obdržení platby

Platební podmínky: 30-50% vklad T / T v předstihu, zůstatek je zaplacen před odesláním

Záruka: Dvouleté náhradní díly, které mají být odeslány společně s odesláním objednávky

Přepravní podmínky: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: vrstva 2 optický switch 24 portů, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz