1 + 7 optického vláknového spínače

1 + 7 optického vláknového spínače

STE-317-X3X1 je optický přepínač, který nabízí 1 port 10 / 100Base-Fx a 7 ethernetových portů 10 / 100Base-Tx. Jeho přenosová vzdálenost může být od 2 km do 120 km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Optický přepínač STE-317-X3X1 Popis:

TheSTE-317-X3X1 je přepínač optických vláken, který nabízí 1 port 100Base-Fx a 7 portů 10 / 100Base-Tx Ethernet. Podporuje to

100mbps singlemode nebo multimode vlákno vstup a 10 / 100mbps Ethernet výstup. S vysokou kapacitou vláknového vstupu,

STE-317-X3X1 je dobrou volbou pro vlákna pro domácí aplikace.


Hlavní rysy:

Nabídky1 Vstupní port 100Base-Fx Fiber, konektory SC, ST a FC volitelně;

Dodává se s dvoujádrovými nebo jednojadovými 155Mb / s 1 * 9 vláknovými transceivery

Podporujte multimodové vlákno o délce 100 mb / s, vzdálenost přenosu může být od 20 km do maximálně 5 km;

Podpora vlákna Singlemode, přenosová vzdálenost může být od 20 km do 120 km

Nabízí 7 portů Ethernet s automatickým vyjednáváním 10/100 mb / s

Každý port Ethernet RJ45 je vybaven dynamickými LED indikátory, které snadno kontrolují pracovní stav.

Vyhovuje normám IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

Ukládání a přepnutí režimu přepnutí

Podporujte IEE802.3X plně duplexní, polovoduplexní řízení protitlaku.

Podporuje MAC self-earning, 2K MAC adresu

Podporuje tovární předkonfigurovanou VLAN na portu

Pouzdro Mini Destop Metal, funkce Plug and Play.

Zdroj napájení:

Externí impulsní napájecí zdroj s vynikající kvalitou,

Pracuje v rozmezí 96V-260V AC, funguje dokonale ve většině zemí světa.

Povolená vysoká hlasitost, která zajišťuje dostatečný výkon spínače

Podporujte standardní napájecí zásuvky Asie, USA, Evropy a Spojeného království


Hlavní aplikace:

Díky portu 100Mbps Fiber Input má STE-317-X3X1 velmi velkou přenosovou kapacitu, která splňuje požadavky na šířku pásma pro přenos hlasu přes IP, video přes IP a velké přenosy stahování dat. Může být použita jako zařízení CPE v domě předplatitelů, která je připojena k IP telefonu, IP kamerám, počítačům a dalším síťovým zařízením. Je to skvělá volba pro následující


aplikace:

Vlákno do domova

Vlákno do kanceláře

Vlákna do podlahy


Specifikace:

Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologie

Hvězda

Počet portů

7 Port 10 / 100Base-Tx; 1 port 100Base-Fx

MAC adresa

2K

Přenosová rychlost

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Přepnutí základní desky

Až 1,6 Gb / s

Režim řízení průtoku

IEEE 802.3x plně duplexní řízení průtoku a zpětného toku

Indikátor LED

Stav LED propojení, aktivita, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

Síťový kabel

10Base-T: UTP kategorie 3, 4,5 kabel až do 100m

100Base-TX: kabel UTP kategorie 5 až 100m

100Base-Fx:
8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μmsův kabel,
50, 62,5 a 100 mikrometrů

Zdroj napájení

AC 110V-240V, DC5V, 2A externí napájecí zdroj,

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Úkon

-20D až 70D

10% až 90%

Úložný prostor

-40D až 75D

5% až 95% relativní vlhkosti



Hot Tags: 1 + 7 optických vláken switch, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz