24 + 2 přepínač optických vláken

24 + 2 přepínač optických vláken

STE-32B-X3X1 je optický přepínač, který nabízí 2 porty 10 / 100Base-Fx a 24 ethernetových portů 10 / 100Base-Tx. Jeho přenosová vzdálenost může být od 2 km do 120 km.

Chat teď
Podrobnosti o produktu

STE-32B-X3X1 24X2 optický optický přepínač Popis:

STE-32B-X3X1 je nespravovaný rychlý ethernetový přepínač, který nabízí 24 10 / 100mbps Tx spolu s 2

10 / 100Base-Fx porty optických vláken. Přijme 1X9 vláknové transceivery, které podporují režim Multimode nebo Single

duální vlákno, obousměrné jedno vlákno. Vzdálenost přenosu může být od 2 km MM vlákna až po 120 km SM

vlákno. Na základě vlastní žádosti může být 24X2 optický spínač s konektory SC nebo ST. Na vyžádání může být přepínač vláken 24X2 předkonfigurován tak, aby umožňoval pevnou VLan založenou na portu.


>>> Vlastnosti:

> 2-portové vysílače 10 / 100Mbps 1X9, volitelné konektory SC nebo ST; 24 portů 10 / 100Base-Tx

> Vyhovuje normám IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Uložení a přepnutí režimu přepnutí

> Podpora IEE802.3X plně duplexní, polovoduplexní řízení protitlaku.

> Podporuje MAC self-learning, 2K MAC adresu

> Dynamické LED indikátory

> Podporuje tovární předkonfigurovanou VLAN na portu

> 19 "Inch Rack Mountable Design, funkce Plug and Play.


Specifikace:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologie

Hvězda

Počet portů

24 portů 10 / 100Base-Tx; 2 port 100Base-Fx

Uplink Porty

Žádný

MAC adresa

2K

Přenosová rychlost

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Spínací režim

Ukládání a předávání

Režim řízení průtoku

IEEE 802.3x plně duplexní řízení průtoku a zpětného toku

Indikátor LED

Stav LED propojení, aktivita, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

Síťový kabel

> 10Base-T: UTP kategorie 3, 4,5 kabel až do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorie 5 až 100m

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm a 10μm na vláknech s jedním modelem a 50, 62.5 a

100μm na multi-mode vlákno

Zdroj napájení

Interní napájení

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Úkon

-20 ° C až 70 ° C

10% až 90%

Úložný prostor

-40 ° C až 75 ° C

5% až 95% relativní vlhkosti


Hot Tags: 24 + 2 optické vlákno přepínač, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz