4 + 1 přepínač optických vláken

4 + 1 přepínač optických vláken

Přepínač optických vláken STE-314-X3X1, který nabízí 1 port 10 / 100Base-Fx plus 3 ethernetové porty 10 / 100Base-Tx. Jeho přenosová vzdálenost může být od 2 km do 120 km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Optický přepínač STE-314-X3X1 Popis:

STE-314-X3X1 je přepínač optických vláken, který nabízí 1 port 100Base-Fx a 4 porty Ethernet 10 / 100Base-Tx. Podporuje 100 mbps singlemode nebo multimode vláknový vstup a 4 10 / 100mbps Ethernet výstup. S vysokou kapacitou vláknového vstupu je STE-314-X3X1 dobrou volbou pro vlákna pro domácí aplikace.


Hlavní rysy:

> Nabízí 1 vstupní port 100Base-Fx Fiber, konektory SC, ST a FC volitelně;

> Podporujte multimodové vlákno o délce 100 mb / s, přenosová vzdálenost může být od 2 km do maximálně 5 km; > Podporujte vlákno Singlemode, přenosová vzdálenost může být od 20 km do 120 km

> Podporují dvoukanálové nebo jednovrstvé transceivery s vlákny 1 * 9

> Podpora 4 výstupních portů Ethernet s automatickým vyjednáváním 10/100 mb / s

> Vyhovuje normám IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Uložení a přepnutí režimu přepnutí

> Podpora IEE802.3X plně duplexní, polovoduplexní řízení protitlaku.

> Podporuje MAC self-learning, 2K MAC adresu

> Dynamické LED indikátory

> Podporuje tovární předkonfigurovanou VLAN na portu

> Pouzdro Mini Destop Metal, funkce Plug and play.

> Externí napájecí zdroj: Podporujte standardní napájecí zásuvky Asie, USA, Evropy a Spojeného království


Hlavní aplikace:

S portem 100 Mb / s Fibre Input má STE-314-X3X1 velmi velkou přenosovou kapacitu, která splňuje většinu požadavků na přenos hlasu, videa a dat. Může být použita jako zařízení CPE v domě předplatitelů, který se připojí k IP telefonu, IP kamerě a počítači. Je to skvělá volba pro následující aplikace:

_ Fiber do domova

_ Vlákna do podlahy

_ Fiber do kanceláře


Specifikace:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologie

Hvězda

Počet portů

4 port 10 / 100Base-Tx; 1 port 100Base-Fx

Uplink Porty

Žádný

MAC adresa

2K

Přenosová rychlost

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Spínací režim

Ukládání a předávání

Režim řízení průtoku

IEEE 802.3x plně duplexní řízení průtoku a zpětného toku

Indikátor LED

Stav LED propojení, aktivita, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

Síťový kabel

> 10Base-T: UTP kategorie 3, 4,5 kabel až do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorie 5 až 100m

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm a 10μm na vláknech s jedním modelem a 50, 62.5 a

100μm na multi-mode vlákno

Zdroj napájení

Interní napájení

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Úkon

-20 ° C až 70 ° C

10% až 90%

Úložný prostor

-40 ° C až 75 ° C

5% až 95% relativní vlhkosti


Hot Tags: 4 + 1 optické vlákno přepínač, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz