6 + 2 přepínač optických vláken

6 + 2 přepínač optických vláken

STE-326-X3X1 je optický přepínač, který nabízí 2 porty 10 / 100Base-Fx a 6 ethernetových portů 10 / 100Base-Tx. Jeho přenosová vzdálenost může být od 2 km do 120 km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Optický přepínač STE-326-X3X1 Popis:

STE-326-X3X1 je přepínač optických vláken, který nabízí 2 optické porty 100Base-Fx a 6 ethernetových portů 10 / 100Base-Tx. Podporuje to

100 mb / s singlemode nebo multimode fiber input6 a 10 / 100mbps Ethernet výstup.

Dvě optické porty společnosti STE-326-X3X1 mohou být použity jako vstupní port vlákna a výstupní port vlákna. Takže za účelem distribuce jednoho

Pomocí optického propojení na více webů můžete připojit jeden STE-326-X3X1 k jinému zařízení STE-326-X3X1. Rozhraní Ethernet

sestupné porty pro připojení k PC, IPTV Setup Boxu, telefonu voip nebo jiným síťovým zařízením.

Díky vysokokapacitním vstupům / výstupům z optických vláken může být STE-326-X3X1 dobrou volbou pro vlákno na podlahu a vlákno

Village aplikací.


Hlavní rysy:

> Nabízí 2 vstupní port 100Base-Fx Fiber, konektory SC, ST a FC volitelně;

> Podporujte multimodové vlákno o délce 100 mb / s, přenosová vzdálenost může být od 2 km do maximálně 5 km;

> Podporujte vlákno Singlemode, přenosová vzdálenost může být od 20 km do 120 km

> Podporují dvoukanálové nebo jednovrstvé transceivery s vlákny 1 * 9

> Podpora 6 portů Ethernet s automatickým vyjednáváním 10/100 mb / s

> Vyhovuje normám IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

> Uložení a přepnutí režimu přepnutí

> Podpora IEE802.3X plně duplexní, polovoduplexní protitlakové plné ovládání

> Podporuje MAC self-learning, 2K MAC adresu

> Dynamické LED indikátory

> Pouzdro Mini Destop Metal, funkce Plug and play.

> Externí napájecí zdroj: Podporujte standardní napájecí zásuvky Asie, USA, Evropy a Spojeného království


Hlavní aplikace:

S přístupem 100Mbps Fiber Input má STE-326-X3X1 velmi velkou přenosovou kapacitu, která může splňovat šířku pásma

požadavky na hlasovou komunikaci přes IP, video přes IP a přenos dat. Může být použit jako Distribuční zařízení nainstalované v podlahách

budov nebo v rozvodné skříni v obcích. Je to skvělá volba pro následující


aplikace:

 vlákno na podlahu

 Vlákna do vesnice

 vlákno do kanceláře

Specifikace:

Standardy

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topologie

Hvězda

Počet portů

6 portů 10 / 100Base-Tx; 2 port 100Base-Fx

MAC adresa

2K

Přenosová rychlost

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Spínací režim

Ukládání a předávání

Režim řízení průtoku

IEE802.3X plně duplexní řízení průtoku a kontrola průtoku zpětného tlaku

LED indikátory

Stav LED odkazu, aktivity, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

Síťový kabel

10Base-T: UTP kategorie 3, 4,5 kabel až do 100m
100Base-Tx: UTP kategorie 5, do 100m

100Base-Fx:
8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μmsův kabel,
50,62,5 a 100μm multi-mode fiber kabel

Zdroj napájení

AC 110-240V, DC5V, 2A externí napájecí zdroj

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Úkon

-20 ° C až 70 ° C

10% až 90%

Úložný prostor

-40 ° C až 75 ° C

5% až 95% relativní vlhkosti



Hot Tags: 6 + 2 optické vlákno přepínač, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz