Přepínač optických vláken 8 portů

Přepínač optických vláken 8 portů

STE-208-X3X1 je optický přepínač, který nabízí 8 portů optického vlákna 10 / 100Base-Fx. Podporuje konektory SC, ST, FC. Jeho přenosová vzdálenost může být od 2 km do 120 km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

STE-208-X3X1 + 8 portů 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP nespravovaný Fiber Switch:

STE-208-X3X1 + je unmanaged 8-portový optický přepínač speciálně navržený pro distribuci jednoho vláknového spojení na více míst. Dodává se s 8 porty 100Mb / s optických vláken pro downlink a 2gigabitové SFP sloty pro uplink.

Porty 100Base-Fx s optickým vláknem podporují jednovidové a multimodové vlákno, přenosové vzdálenosti se pohybují od multimode vláken 2Km až po 120km jednofázové vlákno. Gigabitové SFP uplinkové porty podporují univerzální SFP vysílače Multimode fiber a Single mode fiber, přenosové vzdálenosti od multimode fiber 550m až po 120Km, což výrazně pomáhá rozšířit vaši síť.

Poskytuje vám velkou kapacitu internetového připojení, aby splňoval požadavky na síťové připojení pro IPTV, VoIP a přenos dat. Jedná se o zařízení pro distribuci optických vláken široce aplikované ve vláknech na podlahu, vlákno na stavební aplikace.

Hardwarové funkce:

Nabízí 8 portů 100Base-Fx z optických vláken, SC, ST, FC konektory volitelně

Podpora je vybavena dvoujádrovými nebo jednovrstvými vysílači s vlákny 1 * 9

Podporujte multimode vlákno, přenosová vzdálenost může dosáhnout až 2 nebo 5 km

Podpora vlákna Singlemode, přenosová vzdálenost může být od 20 km do 120 km

Nabízí 2 gigabitové SFP vláknové porty

Porty Gigabit SFP Fiber a porty Gigabit Ethernet jsou určeny pro kombinované použití

Porty Gigabit SFP Fiber podporují univerzální Gigabit SFP vysílače jednoproudového nebo multimodového vlákna

Přenosová vzdálenost pro rozhraní gigabitového SFP vlákna může být od multimode 550m po Singlemode 120Km

Podpora ukládání a přepnutí do režimu

Plně splňuje normy IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

Podpora šířky pásma 5.6Gb / s

Podpora IEEE802.3x plného duplexního a polovodičového protitlaku

Podporujte automatické vyhledávání MAC adres, poskytněte 8K MAC adresu

Dodává se s živými indikátory LED pro pracovní stav, stav pohotovosti, napájení atd

19 "Rack montážní skříň, výška 1U

Dodává se s interním napájením

Impulsní napájecí zdroj, podporuje napájení AC 96V až 260V univerzální napájecí napětí

Podporujte standardní napájecí zásuvky Asie, Evropy, USA, Velké Británie a AU


Hlavní použití:

S porty Gigabit Fiber Uplink a 100Mb / s pro sestupné porty, má STE-208-X3X1 + velkou přenosovou kapacitu,

mohou splňovat nebo překračovat většinu požadavků na přenos hlasu, videa a dat přes Ethernet. Může být aplikován jako optické rozdělovací zařízení umístěné v podlahách nebo ve serverových místnostech budov. Je to skvělá volba řešení Fiber To The Floor, Fiber to The Building.


Specifikace:

Standardy

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x

Topologie

Star Topologie

Uplink Porty

2 Gigabit SFP Fiber Ports

Porty sestupné

8 portů 100Base-Fx s optickými vlákny

Adresa MAC

8K

Přenosová rychlost

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Spínací režim

Ukládání a předávání

LED indikátory

Link, aktivita, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

Ethernetový kabel

10Base-Tx: kategorie UTP 3, 4,5 až 100 m
100Base-Tx: UTP kategorie 5, do 100m
1000Base-Tx: UTP kategorie 5, 6 kabel až do 100m

Fiber Cable

100Base-Fx a 1000Base-X:
8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μm vláknový kabel s jedním modelem
50, 62,5 a 100 mikrometrů

Zdroj napájení

AC 96-260V, interní napájecí zdroj

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Pracovní

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

Pohotovostní

-20 ℃ - 65 ℃

5% až 95% relativní vlhkosti



Hot Tags: optické vlákno přepínač 8 portů, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz