Web Smart Gigabit Switch 24 portů

Web Smart Gigabit Switch 24 portů

STE-2224-GW je gigabitově řízený přepínač, který nabízí 24 10/100/1000Base-Tx gigabitových ethernetových portů, 2 gigabitové spp sloty. Díky tomuto spravovanému gigabitovému přepínači mohou uživatelé rozšířit svou síť až na 80 km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

STE-2224-GW 24 portový gigabitový přepínač Websmart Popis:

STE-2224-GW je gigabitový přepínač Websmart, který poskytuje 24 portů 10/100 / 1000Base-Tx

Auto-Negotiation a Auto MDI / MDIX, společně s 2 gigabitovými SFP sloty combo s 23 a 24 Gigabit TX

porty, díky kterým uživatelé rozšiřují síť až o 80 km.

Gigabitový přepínač s 24 porty nabízí funkce správy webu a inteligentní konfigurace, jako je port

Zrcadlení, řízení distribuce šířky pásma portu, Vlan port / tag, Trvalá a statická MAC adresa, QOS,

Bezpečnost portů, stav portů atd.

Zabezpečení propojovacího panelu až do rychlosti 48Gb / s poskytuje bezdrátové předávání rychlosti bezdrátové sítě (STE-2224-GW).

24-portový gigabitový přepínač websmart využívá metodu přepínání mezi úložištěm a vpřed a integruje 8K

MAC adresa tabulky plně splňovat různorodé aplikace.

Model STE-2216-GW s 19 palcovým montážním rámem může být ideální volbou pro internetové kavárny,

středních / malých podniků a inteligentní komunitní síť.


>>> Vlastnosti:

> Plně kompatibilní s IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 portů 10/100 / 1000M RJ45 s NWAY a automatickým MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabitové SFP sloty, automatické vyjednávání mezi cooper porty a optickými sloty

> Podpora ovládání průtoku IEE802.3x pro plně duplexní režim a řízení zpětného toku pro polovoduplexní režim

> Šířka pásma backplane až 48 Gb / s, podpora neblokující plné rychlosti přenosu dat

> Uložit a předat architekturu, 8K MAC Address Table

> Podpora portu VLAN až do 24 skupin, IEE802.1q, VLAN založené na tagu, VLAN ID od 1-4094

> Support Port Trunking až 4 skupin, každá skupina obsahuje až 4 porty

> Podpora správy statických MAC adres

> Ovládání šířky pásma portu, 64 kb / s

> QoS (kvalita služby), 4 prioritní fronty IEEE 802.1P

> Podporuje diagnostiku kabelů

> Podporuje statistiky dat

> Řízení zabezpečení portů, podpora datového portu MAC adresování, učení, 128 adres MAC bingding na port

> Vysílání Strom Intelligent Control, ovládání typu vysílání, podporované nastavení vysílání

> Zrcadlení portů

> Podporujte nastavení IP adresy pro automatické distribuce pevných IP nebo DHCP klientů

> Web-Managed, podporovaný více jazyky

> Podpora aktualizace firmwaru na základě protokolu HTTP

> Diagnostika kabelu

> Podpora Flow Static, dynamické zobrazování paketů, filtrování a přenos portů a přepínačů

> Vnitřní napájecí zdroj, Standardní 19 palcová kovová skříňka, výškově nastavitelná IU


Specifikace:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP adresa

> IP adresa pro přihlášení: 192.168.0.1; Uživatelské jméno: admin; Heslo: admin;

> Ujistěte se, že spínač pracuje normálně a stiskněte tlačítko RESET

dokud se stav indikátoru SYS nezmění takto: Vždy zapnuto - Bliká vypnuto.

V tomto okamžiku můžete toto tlačítko uvolnit a přepínač obnoví výchozí tovární nastavení

nastavení automaticky. Pokud indikátor SYS opět svítí zeleně, indikuje vás

se podařilo obnovit výchozí nastavení.

Porty

24 portů 10/100 / 1000M RJ45 s NWAY a automatickým MDI / MDI-X

2 sloty Combo Gigabit SFP

Backplane

48Gbps

MAC adresa

8K

Spínací režim

Ukládání a předávání

Režim řízení průtoku

IEEE 802.3x plně duplexní řízení průtoku a zpětného toku

Indikátor LED

10/100 / 1000M Port: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Rychlost), 1 100M (Rychlost)

SFP slot: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Rychlost sdílená s portem RJ45)

Výkon: 1

SYS: 1

RESET: 1

Síťový kabel

> 10Base-T: UTP kategorie 3, 4,5 kabel až do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorie 5 až 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: Doporučuje se CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62,5um / 50um LC, MMF, max. 220/550 metrů (721/1804 stop)

> 1000Base-LX: 62,5um / 50um LC, MMF, Max 550 metrů (1804 stop)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 km - 49.7 míle)

Dimenze

440 mm X 140 mm X 44 mm

19 palců montáž na stojan, výška 1U

Zdroj napájení

Interní napájení: AC 160-260V 50 / 60Hz

Širokopásmový vstup napětí

Spotřeba: 45 W max

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Úkon

0 ° C až 40 ° C

10% až 90%

Úložný prostor

-40 ° C až 70 ° C

5% až 90% relativní vlhkosti


Hot Tags: web smart gigabit switch 24 portů, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena

Dvojice: Ata 1 FXS port

Další: 1 FXS SIP VoIP

Související produkty
Dotaz