EPON ONU 4 porty

CHIMA 4FE GEPON ONU, podporuje 1.25G EPON uplink a poskytuje 4 * 10 / 100Base-Tx LAN porty. Je to standardní terminál IEEE802.3ah GEPON ONU, který lze použít v sítích FTTH a FTTO.

Chat teď
Podrobnosti o produktu

SON8014F 4 FE GEPON ONU Popis:

SON8014F je GEPON ONU (optická síťová jednotka) založená na technologii IEEE802.3ah. Nabízí 1 * 1,25G EPON Uplink SC port a 4 * 10 / 100Base-Tx Ethernet LAN porty. Jeho GEPON uplink poskytuje vstup s vysokou šířkou pásma 1,25 Gb / s. A jeho port 100 Mb / s může být připojen k WiFi směrovači, VoIP telefonu, IPTV krabicím pro aplikace domácí sítě, služby VoIP a IPTV. SON8014F má nákladově efektivní 100Mbps hardwarovou strukturu, je to konkurenční ONU terminál pro ISP, který využívá sítě FTTH a FTTO.


Hlavní rysy:

• Je v souladu s normou IEEE802.3ah Gigabit EPON podporující čistý přenos optických vláken.

• Vysílání na WDM / jedno vlákno, což šetří náklady na optické kabely, maximální přenosová vzdálenost může dosahovat až 20 km.

• Upstreaming funguje při 1310nm a po směru proudění ve vlnové délce 1490nm, čímž se zabrání konfliktům signálů vlákna

• Podpora flexibilní přiřazení šířky pásma, může přiřadit požadovanou šířku pásma pro každého účastníka.

• Podpora vylepšené přenosové bezpečnosti, podpora šifrovaného vysílání v proudu a TDMA pro upstream.

• Podpora vícesměrového vysílání, předplatitelé se mohou případně ucházet o VOD, videokonference atd.

• Podporujte MAC adresu a IP adresu vázanou na konkrétní počítač, chránící vaše soukromí.

• Podpora více identifikátorů LLID, různé uživatele a služby mohou být vázány na různé SSID.

• Podpora jedinečných priorit QOS IEEE802.1P pro různé služby a LLID,

• Podpora lokální nebo vzdálené správy, může spustit správu a poskytování prostřednictvím NMS.

• Podpora detekce selhání vláken, NMS může indikovat selhání a umístění.


Hardwarové funkce:

• Nabízí 1 * 1.25G Gepon SC port pro uplink,

• Nabízí 4 * 10 / 100Base-Tx LAN porty

• Citlivost Gepon Optical portu: -2dBm až -27dBm

• Poměr vlákniny: Různé poměr vlákna platí pro různé přenosové vzdálenosti, 1:64 MAX.

• Podpora šířky pásma 2,8 Gb / s

• Dodává se s živými indikátory LED pro pracovní stav, stav spojení, systémový alarm, stav GEPON a alarm, napájení atd

• Návrh plochy, plastové pouzdro s vylepšeným designem chlazení,

• Napájecí adaptér DC 12V, 1A, podporuje standardní napájecí zásuvky Asie, Evropy, USA, Velké Británie, AU a Brazílie.

Softwarové funkce:

• Funkce přepínání podporující vrstvy 2

• Podpora ONU automatické detekce a automatické registrace

• Podpora vazby a filtrování MAC adres

• Podpora vazby a filtrování adres IP

• Podpora ONU alarmu a testování připojení uživatele

• Podpora FIFO, podpora agregace portů

• Podpora zrcadlení portů a řízení vysílání

• Podpora volby DHCP 82 a DHCP Snooping

• Podpora VLAN IEEE802.1Q, Port Based VLAN,

• Podpora IEEE802.1P QOS, TOS, COS

• Podpora spanningového stromu IEEE802.1d

• Podpora autentizace IEEE802.1x

• Podpora omezení MAC adres,

• Podpora IGMP V2, V3 a IGMP Snooping pro vícesměrové vysílání

• Podpora IEEE802.3X plně duplexní, polovodičové protitlakové řízení

• Podpora řízení šířky pásma


Specifikace:


Standardy

IEEE 802.3a, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802.1P, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topologie

Star Topologie

Uplink Porty

1 * port 1,25 Gb / s Gepon SC,

Porty sestupné

4 * 10 / 100Base-Tx síť Fast Ethernet

Přenosová rychlost

1,25 Gbps

Vzdálenost přenosu

Maximálně 20 km

LED indikátory

Link, aktivita, Full / half duplex, rychlost a napájení diagnostické funkce

 

Ethernetový kabel

10Base-Tx: kategorie UTP 3, 4,5 až 100 m
100Base-Tx: UTP kategorie 5, do 100m
1000Base-Tx: kategorie UTP 5, 5E, 6 až 100m

Fiber Cable

8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μm vláknový kabel s jedním modelem

Zdroj napájení

AC 96-260V, DC 12V, 1A, vnitřní napájecí zdroj

 

Vlhkost teploty

Teplota

Vlhkost vzduchu

Pracovní

0 ° C - 45 ° C

10% - 90%

Pohotovostní

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% relativní vlhkosti


Hot Tags: EPON ONU 4 porty, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz