GPON OLT 8

GPON OLT 8

SGT8000B poskytuje 8 * port GPON sestupný, 8 * GE kombinovaný port nebo 2 * 10G SFP + port. Výška je pouze 1U pro snadnou instalaci a úsporu místa. SGT8000B je vhodný pro vysílání tři v jednom, video monitorovací síť, podniková LAN, internet věcí atd

Chat teď
Podrobnosti o produktu

99.png

SGT8000B 8 portů GPON OLT:

SGT8000B je vysokokapacitní 1U pizza box, využívá pokročilé technologie a čip ASIC. SGT8000B je plně kompatibilní s ITU-T

Normy G.984.x mohou spolupracovat s různými typy ONU od různých dodavatelů. Díky svému vynikajícímu řízení, údržbě a monitorování, bohatým službám a flexibilním režimům sítě může uspokojit požadavky na přístup k optickým vláknům na dálku. SGT8000B podporuje správu sítí pomocí rozhraní CLI a SNMP s dobrým uživatelským rozhraním, snadno ovladatelným.

SGT8000B poskytuje nejvyšší hustotu portů GPON v průmyslu 1U, který má 8 GPON portů, 2 * 10GE nebo 8 * GE uplink portů. Jeden GPON port může spravovat 128 ONT, jedno zařízení může spravovat až 1024 ONT. Zařízení se snadno instaluje a uvádí do provozu, minimalizuje investice operátorů, je pro poskytovatele služeb nejvhodnější nasadit síť FTTH založenou na GPON.


Hlavní postavy

GPON ITU-T G.984.x standard, interoperabilní s Chimou a nejoblíbenějšími GPON ONTs

Nabízí 8 portů GPON SC, vysoká rychlost rozdělovače, každý port PON podporuje až 128 ONT a 1K T-CONT Nabízí uplink porty 2 * 10GE nebo 8 * GE

Dual 1AC + 1DC Redundantní zdroj napájení

Komplexní možnosti GPON DBA, dynamické přiřazení šířky pásma IPv4 relé DHCP relé 82 a 60, IPv6 relé DHCP 37 a 18

IEEE802.1Q VLAN, QinQ, VLAN překlad, GVRP, vysoce použitelný v sítích HFC Podpora L2 až L7 ACL filtrační mechanismus toku, podpora STP, RSTP, MSTP, QOS, ACL, atd.

Standardní funkce správy OMCI

ONU dávkové aktualizace softwaru

Podpora více mechanismů ověřování ONU: SN, Password, SN plus Password, Loid, Loid Password

Technické parametry


Parametry GPON

ITU-T G.984.x GPON standard, 1310nm upstream a 1490nm downstream Podpora G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4, G.988 GPON & OMCI protokoly

Řešení kompatibilní s TR-101 pro aplikace GPON OLT

1: 128 Rozdělovací poměr, podpora max 1024 účastníků GPON ONT Max přenosová vzdálenost: 20 km

SN, Password, SN plus Heslo, Loid, LoidPassword metody pro identifikaci a ověřování ONT

Šířka pásma T-konta, šířka pásma statické a dynamické přidělení šířky pásma 1024 port-ID na GPON MAC v směrech upstream a downstream. 512 přidělených ID na Gpon MAC v protisměru

Kabel přenosu vláken: G.652 Kabel optického vlákna s jednoduchým režimem Rozšířené funkce ladění a diagnostiky GPON.

Podpora přidělování dynamické šířky pásma NSR / SR (DBA), 1Kbit / s Podpora korekce chyb vpřed (FEC)

128bitové triple churning šifrování jak pro upstream, tak pro downstream Ověření právního účastníka ONT, nelegální ONT report ONT Aktualizace firmwaru: masivní upgrade

Přenos a příjem detekce optického výkonu na portu PON Podpora Dying Gasp

Parametry hardwaru

Model číslo. SGT8000B

Nabízí 8 * GPON downstream porty Nabízí 2 * 10GE nebo 8 * GE upstream porty

Redundantní dvojité střídavé, dvojité DC nebo 1AC + 1DC napájecí zdroje:

AC: Vstup 100 ~ 240V, 47 ~ 63Hz DC: Vstup -38V ~ -72V;

Spínací kapacita: 40 Gb / s Příkon:

Typické: 48W; Maximálně: 72 W

Rozměry výrobku: 440mm × 340mm × 44mm Hmotnost výrobku: ≤7kgs

Live Leds pro všechna rozhraní

Fyzické znaky




Parametry

Popis

Spínací kapacita

40Gbps

Rozhraní PON

8 portů GPON

Rozhraní Uplink

2 porty 10GE nebo 8 portů GE

 

Zdroj napájení

1 plus 1 AC: Vstup 100 ~ 240V , 47 ~ 63Hz

1 plus 1 DC: Vstup -38V ~ -72V

Spotřeba energie

Typické: 48W; Maximálně: 72 W

Rozměry (mm) (W * D * H)

440 mm * 340 mm * 44 mm

 

 

 

životní prostředí

Pracovní teplota: -5 ° C ~ 55 ° C Skladovací teplota: -40 ° C ~ 70 ° C

Relativní vlhkost: 10% ~ 90%, bez kondenzace



Technické specifikace






Funkce

Popis

 

 

 

 

 

Funkce PON

V souladu s normou ITU-T G.984.x

Vysoká rychlost rozdělovače , každý port PON podporuje až 128 ONU a 1K T-CONT Podpora pěti typů profilu šířky pásma T-CONT

Podpora více mechanismů autentizace ONU: SN, Password, SN plus Password, Loid, LoidPassword. Podpora DBA (Dynamic Bandwidth Allocation)

Podpora konfigurace vzdálených a logických vzdáleností

Podpora upstream a downstream FEC povolení / zakázání Podpora šifrování AES


 

VLAN

Podpora položek 4K VLAN

Podpora QinQ založená na portu nebo službě

Podpora VLAN přidává, odstraňuje, překládá a transparentně na základě ONU toku služeb


 

Spanning Tree

Podpora protokolu IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)

Podpora protokolu IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)


 

Přístav

Podpora řízení obousměrné šířky pásma

Podpora agregace statických odkazů a dynamického protokolu LACP (Link Aggregation Control Protocol) Podpora zrcadlení portů a zrcadlení provozu

 

Vlastnosti Ethernetu

 

 

 

Multicast

Statické vícesměrové vysílání IGMPv1 / v2 / v3

IGMP Snooping / Proxy MLD Snooping / Proxy

Podpora vícesměrového vysílání v různých VLAN


 

 

 

QoS

Podpora omezení rychlosti na základě portu nebo samo-definovaného toku služeb

Podpora prioritní poznámky založené na portu nebo samo-definovaného toku služby a poskytnutí priority 802.1P, DSCP a poznámky

Podpora plánování QoS na základě portu a samo-definovaného toku služeb , podpora 8 prioritních front, algoritmus plánování je SP, WRR nebo SP plus WRR.

Podpora mechanismu zabránění přetížení

 

 

 

 

 

 

 

Bezpečnostní funkce

 

 

 

Bezpečnost uživatele

Podpora anti-ARP-spoofing Podpora anti-ARP-záplavy

Podpora izolace portů a ovládání izolace ONU Podpora vazby mezi IP, MAC, VLAN a portem Podpora relé protokolu IPv4 DHCP 82 a 60

Podpora relé IPv6 DHCP relé 37 a 18

 

Zabezpečení zařízení

Podpora útoku proti DoS

Podpora hierarchického řízení a ochrany heslem

 

Zabezpečení sítě

Podpora potlačení vysílání / vícesměrového vysílání založeného na portu

Podpora L2 až L7 ACL mechanismus filtrace průtoku na 80 bajtech hlavy uživatelem definovaného paketu

Síť

Řízení

CLI (rozhraní příkazového řádku)

NMS (Network Management System) prostřednictvím rozhraní SNMP


Informace o objednávce




Model číslo.

popis produktu

SGT8000B

SGT8000B GPON OLT, s 8 * porty GPON, 2 * 10GE nebo 8 * GE uplink porty

SFP-GPON-T20

GPON SFP transceiver, 1310Tx / 1490Rx, SC / UPC, 20Km, třída B +

SGTU-10G-2-SFP +

SGT8016B Uplink Spínací deska, 2 * 10G SFP + sloty


Hot Tags: GPON OLT 8, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz