1 FXS GPON ONT

SGN8605V GPON ONT: SGN8605V je GPON ONT založený na ITU-T G.984.x, který podporuje 2.5G downstream a 1.25G upstream bandwidth. Nabízí 1 * Gigabit, 1 * 100Mbps a 1 * FXS porty pro internetové a hlasové výstupy. SGN8605V podporuje plné funkce Home Gateway, jako např. Vícenásobné připojení WAN, VLAN, QOS atd. Jedná se o GPON ONT pro ISP, který integruje vysokorychlostní internet a vysoce kvalitní hlasové služby přes jedno vlákno

Chat teď
Podrobnosti o produktu

5.png

SGN8605V GPON ONT:

SGN8605V je GPON ONT založený na ITU-T G.984.x, který podporuje 2.5G downstream a 1.25G upstream bandwidth. Nabízí 1 * Gigabit, 1 * 100Mbps a 1 * FXS porty pro internetové a hlasové výstupy. SGN8605V podporuje funkce domácí brány jako např. Připojení více WAN, VLAN, QOS atd. Jedná se o GPON ONT pro ISP, který integruje vysokorychlostní internet a vysoce kvalitní hlasové služby přes jediné vlákno.


Hlavní postavy

Plně splňuje standard ITU-T G.984.x GPON, kompatibilní s technologiemi Huawei, ZTE, Fiberhome a CHIMA GPON OLT. Nabízí 1 port GPON WAN, podporuje 1.25G před a 2.5G po proudu

Nabízí 1GE + 1FE LAN porty, lze konfigurovat v režimu Route nebo Bridge Nabízí 1 porty FXS pro nasazení telefonních služeb VoIP.

Maximální poměr vlákna 1: 128, maximální přenosová vzdálenost může dosáhnout 35 km

Více připojení WAN, nabízí různé služby na různých LAN porty.

Podporuje AES 128bitové šifrování a přepínání klíčů, což zvyšuje bezpečnost přenosu

Podpora 40 koncovek a 256 GEM portů, které umožňují více služeb na jednom účastnickém CPE.

Podpora FEC (Forward Error Correction) zajišťuje vysoký spolehlivý a přesný přenos dat

Podpora alokace dynamické šířky pásma (DBA), širší přidělení šířky pásma a využití.

L2 přepínání a funkce Home Gateway / CPE L3 / 4 s hardware NAT

Podporuje IEEE802.1Q VLAN a 802.1P QOS, třídí a upřednostňuje služby pro vás.

Podpora OMCI a TR069 Management, vzdálené správy účastníků.

Podporuje protokoly IPv4 a IPv6, které jsou vysoce použitelné v obou sítích založených na typu IP.


Technické parametry

Parametry GPON

ITU-T G.984.x kompatibilní s GPON, třída B + 2 * 10 SFF GPON transceiver, SC / APC 1310nm upstream a 1490nm downstream Podpora G.984.1 Obecná charakteristika

Podpora G.984.2 vrstva závislá na fyzickém médiu (PMD) Specifikace Podpora G.984.3 Přenosová konvergenční vrstva Specifikace

Napájení vysílače GPON: 0,5-5dbm, citlivost na příjem: -27dbm

Přenosová vlnová délka: Upstream: 1310nm / Downstream: 1490nm

Podpora poměru optického vlákna 1: 128 při přenosové vzdálenosti 35 km.

Kabel přenosu optických vláken: G.652 Kabel optického vlákna s jedním modelem

Konfigurovatelná AES dešifrování pro následné uživatelské zatížení.

Konfigurovatelný FEC na oběžném i protiproudém užitném zatížení.

Fronty procesorů pro více aplikací pro vyhrazená připojení v rámci pásma.

Vylepšené funkce ladění a diagnostiky GPON.

Podpora až 40 přepravních kontejnerů (T-Cons)

Podporuje 256 obousměrných ID portů GEM

Podpora přiřazení dynamické šířky pásma NSR / SR (DBA)

Podpora korekce chyb vpřed (FEC)

Maximálně 2,488 Gbit / s Downlink / 1,244 Gbps Uplink Support Dying Gasp


QOS

IEEE802.1P QOS, DSCP, TOS:

SP, WRR, SP + WRR dispečerský zdroj algoritmu a DST-MAC založené QOS VLAN ID, VLAN založené na prioritě založené QOS Zdroj DST-IP založené QOS

Funkce Home Gateway / CPE

Multi-WAN, podpora až 8 připojení WAN Podpora trasy a / nebo přemostění WAN

Port Binding, Data / VoIP / IPTV služby mohou být vázány na různé LAN porty Konfigurovatelný VLAN ID pro každou WAN Konfigurovatelné QOS fronty pro každou WAN Multi-services vázané na stejnou WAN


Síťové funkce

MAC Learning, tabulka adres 4K MAC

Přemostěný nebo síťový režim trasy

Podporujte RIP v1, v2 pro směrování

Statická trasa, dynamická směrování, DNS proxy,

IPv4 a IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, VLAN IEEE802.1Q DNS, Port VLAN

IEEE802.1x, MAC, IP nebo ACL založené na protokolu TCP / UDP Port Control Bandwidth Control, IEEE802.3x řízení toku Storm Control: Broadcast / Multicast / unknown unicast, ARP

Port Isolation, Port Mirror, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, Detekce portů IGMP v2, v3 a IGMP Snooping pro IPv4 MLD v2, v3 a MLD Snooping pro IPv6


Parametry VoIP

Nabízí 1 port FXS pro připojení k telefonu

SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

SIP a H.248, podpora registrace 1 SIP účtu

G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, hlasové kodeky ILBC DTMF detekce tónů, DTMF tónové relé

Vícejazyčný tón, identifikace volajícího FSK Telefonní linka Identifikace Prezentace Telefonní linka Identifikace Omezení

Přesměrování volání, přenos hovoru, přerušení hovoru, třístranná konference atd

QOS a TOS, aby zajistily, že hlasové pakety budou přednostně předávány

Podpora protokolu RFC62 Echo,

Podpora faxu T.38

Podpora konfigurace digitální mapy


Parametry a rozhraní hardwaru:

Postaven na BCM68385 SOC, dvoujádrový CPU @ 240Mhz CPU pokrytý chladicí jednotkou, podporuje Hardware NAT. 16bitový paměť DDR3 SDRAM, přichází s 512Mb DDR3 SDRAM Nand Flash, přichází s 1Gb Nand Flash

1 port GPON SC, 2,5 G navazující, 1,25 G navazující port 1 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet 1 * 10 / 100Base-Tx port Fast Ethernet

Aplikační diagram SGN8605V

image026.jpg

Interoperabilní modely GPON OLT

Série CHNA SNA8800, SNA9000T Huawei MA5680T, MA5683T OLTs ZTE C200, C220, C300 řady OLTs Fiberhome AN5516 OLT


Funkce správy

Sériová údržba rozhraní pomocí UART Web UI Management OMCI & NMS Management

Řízení příkazového řádku CLI FTP / TFTP / HTTP správa automatických prostředků TR069 správa ACS

1 port FXS, podpora analogových telefonů a faxu T.38. Řízení toku IEEE802.3x Plně duplexní a poloduplexní LED Indikace: Napájení, PON, LOS, GE, FE, VoIP 1 * Tlačítko Reset

Externí napájecí zdroj: DC 12V, 1A Desktop design, plastový kryt


Tabulka specifikací


Standardy


IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.1D, ITU-T G.984.1,





ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4, RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265



Topologie


Star Topologie







Port GPON


1 port GPON SC Uplink, upstream: 1,25 Gbs / downstream: 2,5 Gb / s



Vzdálenost přenosu GPON


Až 35 km







Porty sestupné


1 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN + 1 * 10 / 100Base-Tx porty Fast Ethernet LAN



VoIP porty


1 porty RJ11 FXS
















LED indikátory


Napájení, PON signál, Los alarm, Telefon 1, LAN1, LAN2





Ethernetový kabel


10Base-Tx: kategorie UTP 3, 4,5 až 100 m







100Base-Tx: kategorie UTP 5, do 100m







1000Base-Tx: kategorie UTP 5, 5E, 6 až 100m





Fiber Cable


8,3 μm , 8,7 μm , 9 μm a 10 μm vláken s jedním modelem





Zdroj napájení


AC 96-260V, DC 12V, 1A, externí napájecí zdroj









Teplota


Vlhkost vzduchu



Vlhkost teploty


Pracovní


0 ° C - 45 ° C


10% - 90%













Pohotovostní


-40 - 70


5% - 90% relativní vlhkosti



Informace o objednávce

Model číslo.

Popis



SGN8605V

1GE + 1FE + 1FXS GPON ONT



SGN8605GF

1GE + 1FE GPON ONT



SGN8605G

1GE GPON ONT




Hot Tags: 1 FXS GPON ONT, Čína, výrobce, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena

Dvojice: IPTV Box 4K

Další: 1 GE 3 FE EPON ONU

Související produkty
Dotaz