100 Mb / s Media Converter

100 Mb / s Media Converter

STE-SFMC je konvertor ethernetových médií 10/100 mb / s, který nabízí 1 port jednoduchého vlákna a 1 ethernetový port 10/100 mb / s.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Konvertor médií STE-SFMC 10 / 100mbps Popis:

STE-SFMC je konvertor ethernetových médií 10 / 100mbps, který nabízí 1 port 10 / 100Base-FX Single Fiber a 1 port 10 / 100Mbps Ethernet. Jedná se o konvertor médií, který konvertuje 10/100 mb / s jednotlivými vlákny na ethernet. Jeho přenosová vzdálenost může být od dvoukolejných 20 km až 120 km.

STE-SFMC podporuje konektory ST nebo SC nebo FC. Podle vlastního požadavku může být modul STE-SFMC navržen tak, aby přicházel s malým přepínačem DIP, který přenáší konvertor médií na čistý ethernet nebo 10 megababajtů ethernet.

S kompaktním designem je hmotnost konvertoru médií STE-SFMC velmi lehká, což značně pomáhá snížit náklady na dopravu kvůli malé hmotnosti. Jedná se o vysoce výkonný, nákladově efektivní terminál s optickými vlákny


>>> Vlastnosti:

> Zajistěte 1 port Single Fiber a 1 port 10/100 mb / s Ethernet port

> Plně splňuje standardy IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

> Přizpůsobitelný přepínač DIP pro vynucení čisté ethernetové sítě 10 MB / 100 mb / s

> Automatické vyjednávání rychlosti 10 / 100Mbps a funkce Auto-MDI / MDIX pro port Tx

> Zajistěte konfiguraci přepínače režimu přenosu poloviny / plného duplexu pro port Fx

> Prodlužte síťovou přenosovou vzdálenost od Bidirectional 20Km na Bidirectional 120Km

> Stavový indikátor

> Kompaktní design, malá váha, Plug and Play

> Interní nebo externí zdroj napájení


Specifikace:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Typ vlákna

SC / ST / FC

Vlnová délka

780/850/1310 / 1550nm

Odeslat-napájení

MMF: min: -20 dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20 dBm; max: 0dBm

Síťový kabel

> 10BASE-T:

Kategorie 3,4 nebo 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2 páry kategorie 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: WDM TX: 1550nm, WDM RX: 1310nm

Rozměry (Š x V x H)

95x71x26mm (Externí napájení)

160x130x30mm (vnitřní výkon)

Vstupní napětí

DC5V1A (Externí příkon:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V a DC-48V jsou volitelné (interní napájení)

Provozní teplota

-20 ° C až 70 ° C

Skladovat teplotu

-40 ° C až 75 ° C

Vlhkost vzduchu

5% ~ 95% bez koagulace

Hot Tags: 100mbps media converter, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz