Media Converter 100mbps

Media Converter 100mbps

STE-FMC je konvertor ethernetových médií 10/100 mb / s, který nabízí 1 port 10 / 100Base-Fx a 1 port 10 / 100Base-Tx. Jeho přenosová vzdálenost se pohybuje v rozmezí od vlákna Multimode 500m až po vlákno SingleMode 120km.

Chat teď
Podrobnosti o produktu

Převodník médií STE-FMC 10 / 100mbps Popis:

STE-FMC je konvertor ethernetových médií 10/100 mb / s, který nabízí 1 port 100Base-FX a 1 port 10 / 100Mbps Ethernet. Jedná se o konvertor médií, který převádí 100mbps vlákno na 10 / 100mbps ethernet. Podporuje Dual Fiber nebo Single Fiber, Multimode nebo Single Mode. Její přenosová vzdálenost může být od Multimode fiber 500M až po 120Km.

STE-FMC podporuje konektory ST nebo SC nebo FC. Vlastní požadavek může být STE-FMC navržen tak, aby přicházel s malým přepínačem DIP, který přiměje konvertor médií běžet na čistě 10mbps ethernet nebo 100mbps ethernet. S kompaktním designem je hmotnost konvertoru médií STE-FMC velmi lehká, což značně pomáhá snížit náklady na dopravu kvůli malé hmotnosti. Jedná se o vysoce výkonný, nákladově efektivní terminál s optickými vlákny.


>>> Vlastnosti:

> Zajistěte jeden port vlákno o kapacitě 100 mb / s a jeden ethernetový port 10/100 mb / s

> Plně splňuje standardy IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3U

> Přizpůsobitelný přepínač DIP pro vynucení čisté ethernetové sítě 10 MB / 100 mb / s

> Automatické vyjednávání rychlosti 10 / 100Mbps a funkce Auto-MDI / MDIX pro port Tx

> Zajistěte konfiguraci přepínače režimu přenosu poloviny / plného duplexu pro port Fx

> Prodlužte síťovou přenosovou vzdálenost od vlákna MM 500m po SM Fiber 120Km

> Stavový indikátor

> Podpora upozornění na selhání propojení vlákna (LFFA)

> Kompaktní design, malá váha, Plug and Play

> Externí zdroj napájení

 

Datový list STE-FMC



>>> Specifikace:  

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX / FX

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Konektory vláken

SC / ST / FC

Vlnová délka

780/850/1310 / 1550nm

Odeslat-napájení

MMF: min: -20 dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20 dBm; max: 0dBm

Síťový kabel

> 10BASE-T:

Kategorie 3,4 nebo 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2 páry kategorie 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μm na vláken s jedním modelem

a 50,62,5 a 100μm na vícenásobném vlákně

Rozměry (Š x V x H)

93X70X26mm (Externí napájení)

Vstupní napětí

DC 5V, 1A nebo DC 24V ~ 48V

Provozní teplota

-20 až 70

Skladovat teplotu

-40 až 75

Vlhkost vzduchu

5% ~ 95% bez koagulace

STEPHENTECHNOLOGIESCO., LIMITED www.stephen-tele.com



Hot Tags: media converter 100mbps, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz