Převodník médií s jedním režimem

Převodník médií s jedním režimem

STE-MSMC je konvertor ethernetových médií 10/100 mb / s, který nabízí multimodové vlákno s 1 portem, vlákno s jedním modelem a port 10/100 mb / s. Jedná se o ethernetový konvertor, který převádí vlákna multimode na vlákna s jedním modem.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

Konvertor médií STE-MSMC 10 / 100mbps Popis:

STE-MSMC je konvertor ethernetových médií 10/100 mb / s, který nabízí multimode 1 port 10 / 100Base-FX, 1 port 10 / 100Base-Fx a 1 port 10 / 100Mbps Ethernet. Jedná se o převodník médií, který konvertuje

10/100 mb / s multimode vláken do 10/100 mb / s jediným modem vlákno a vlákno na ethernet.

STE-MSMC podporuje konektory ST nebo SC nebo FC. Vlastní požadavek může být STE-MSMC navržen tak, aby přicházel s malým přepínačem DIP, který přiměje konvertor médií běžet na čistě 10mbps ethernet nebo 100mbps ethernet.

S kompaktním designem je hmotnost konvertoru médií STE-MSMC velmi lehká, což značně pomáhá

snížit náklady na dopravu kvůli malé hmotnosti. Jedná se o vysokovýkonný, nákladově efektivní terminál s vlákny


>>> Vlastnosti:

> Zajistěte 1 multimodový port vlákna, 1 port pro jednoduchý režim a jeden 10 / 100mbps ethernetový port

> Plně splňuje normy IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3d

> Přizpůsobitelný přepínač DIP pro vynucení čisté ethernetové sítě 10 MB / 100 mb / s

> Automatické vyjednávání rychlosti 10 / 100Mbps a funkce Auto-MDI / MDIX pro port Tx

> Zajistěte konfiguraci přepínače režimu přenosu poloviny / plného duplexu pro port Fx

> Prodlužte síťovou přenosovou vzdálenost od vlákna MM 500m po SM Fiber 120Km

> Stavový indikátor

> Kompaktní design, malá váha, Plug and Play

> Interní nebo externí zdroj napájení


Specifikace:


Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX / FX

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Typ vlákna

SC / ST / FC

Vlnová délka

780/850/1310 / 1550nm

Odeslat-napájení

MMF: min: -20 dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20 dBm; max: 0dBm

Síťový kabel

> 10BASE-T:

Kategorie 3,4 nebo 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2 páry kategorie 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm a 10μm na vláken s jedním modelem

a 50,62,5 a 100μm na vícenásobném vlákně

Rozměry (Š x V x H)

95x71x26mm (Externí napájení)

160x130x30mm (vnitřní výkon)

Vstupní napětí

DC5V1A (Externí příkon:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V a DC-48V jsou volitelné (interní napájení)

Provozní teplota

-20 ° C až 70 ° C

Skladovat teplotu

-40 ° C až 75 ° C

Vlhkost vzduchu

5% ~ 95% bez koagulace


Hot Tags: jeden režim media konvertor, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz