Gigabit Fiber Converter

Gigabit Fiber Converter

Model STE-8407M je konvertor gigabitových médií, který nabízí 2 gigabitové ethernetové porty a 1 port gigabitového vlákna. Rozšiřuje síť z vlákna Multi Mode 550m na vlákno Single Mode 120Km.

Chat Now
Podrobnosti o produktu

16.png


STE-8407M-POE Gigabit Media Converter Popis:

STE-8407M-POE je gigabitový konvertor médií určený pro konverzi vláken 1000BASE-FX na měděné médium 1000Base-T nebo

naopak. Nabízí 1 Gigabit Fiber Port pro porty uplink a 2 Gigabit Ethernet POE pro gigabitové ethernetové připojení.

Navržený podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-FX, STE-8407M-POE podporuje Gigabit Fiber

která pomáhá rozšířit síť až o 100 km s jednovidovým vláknem. STE-8407M-POE je dodáván s integrovanými vysílači 1 x 9 gigabitových vláken. Podporuje multimode fiber nebo single mode vlákno, a také SC, ST nebo FC konektory pro vaše flexibilní vlákno připojení.

Porty gigabitového ethernetu STE-8407M-POE jsou IEEE802.3af POE povoleny, každý port může poskytnout napájecí zdroj 15,5 W pro připojení k jiným adaptivním zařízením POE. Může se připojit k IP telefonu s IP povoleným přístrojem, IP kamerou nebo k IPTV BOXu bez externích napájecích zdrojů.


Hardwarové funkce:

Zadejte 1 port Gigabit Fiber a 2 gigabitové ethernetové porty

Kompatibilní s normami IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3ab 1000Base-TX, 802.3z 1000Base-FX, 802.3af

Podporujte protokol IEEE802.3af POE (Power over Ethernet) přes rozhraní Gigabit Ethernet

Šířka pásma: 6 Gb / s, dosáhnete přenosu rychlostí bez blokování

Podpora max 1536 bajtů rám, Paměť vyrovnávací paměti Frame: 512Kb RAM, 1K MAC adresa

Podpora VLAN a QoS na bázi portů, prevence před bouří

Automatické rozpoznání režimu přenosu půl / plný duplex pro port Tx

Automatické vyjednávání rychlosti 10/100 / 1000Mbps a funkce Auto-MDI / MDIX pro port Tx

Podporujte režim půl / plný duplexní přenos

Rozšiřte síť z Gigabitového multimodového vlákna 550m na Gigabit Single Fiber 100Km

Indikátor: LED indikuje stav každého Gigabitového SFP nebo Gigabitového Ethernetového portu

Externí napájecí zdroj, Mini Desktop kovový kryt, Externí napájení, -48V, 1A

Rozhraní Gigabit Fiber:

Dodává se s 1 Gigabit 1 * 9 Fiber Transceiver, podporuje rychlost přenosu 1,25Gbps

Port Gigabit Fiber lze použít jako port pro uplink nebo sestupný port

Podpora Multimode Fiber, může přenášet až 550m multimode vlákno

Podpora Singlemode Fiber, může vysílat až 100 km s jednovidovým vláknem

Podporujte SC, ST nebo FC konektory


Rozhraní Ethernet:

Dodává se s 2 autoportovatelnými porty 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet, přičemž obě porty jsou povoleny pro IEEE802.3af POE

Každé rozhraní Ethernet může být použito jako port Uplink nebo downlink

Podpora ukládání a přepnutí režimu

Podporujte IEEE802.3x plně duplexní, polovoduplexní řízení protitlaku

Podpora MAC adres Auto-sensing, 2K MAC adresy


Hlavní aplikace:

STE-8407M-POE je Gigabit Media Converter s POE sestupnými porty. S napájením přes Ethernet mohou uživatelé napájet zařízení POE prostřednictvím ethernetového kabelu. Uživatelé mohou nasadit rodinnou síť nebo malou kancelářskou síť bez obtěžování externích napájecích zdrojů a napájecích konektorů. Jedná se o technologii, která přináší uživatelům zjednodušenou malou síťovou implementaci.


Schéma aplikace:

17.png



Specifikace:

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX / FX

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x
IEEE802.3af napájení přes Ethernet

Port Ethernet

2 * 10/100 / 1000Base-Tx automatické vyjednávání ethernetových portů
Poskytuje zdroj energie 15,5 W na jeden port

Fiber Port

1 gigabitový port vlákna

K dispozici jsou konektory SC, ST, FC

Vlnová délka

1310 / 1550nm

Odeslat-napájení

MMF: min: -20 dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20 dBm; max: 0dBm

Síťový kabel

10BASE-T:

Kategorie 3,4 nebo 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

100BASE-TX:

2 páry kategorie 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

1000BASE-TX:

Kategorie 5 UTP / STP (Max: 100 m)

1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (maximálně 2 km)

SMF: 8,3 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120 km)

Rozměry (Š x V x H)

100 * 90 * 26 mm (externí napájení)

Vstupní napětí

AC 100V-AC240V / 50-60 Hz)

Výstup DC-48V, 1A

Provozní teplota

0 ° C ~ 50 ° C

Skladovat teplotu

-30 ℃ ~ 60 ℃

Vlhkost vzduchu

5% ~ 95% bez koagulace



Hot Tags: gigabitový převodník vlákna, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena
Související produkty
Dotaz