Media Converter 6 portů

Media Converter 6 portů

2 porty Gigabit SFP sloty + 4 porty 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, nabízí 4 gigabitové ethernetové porty a 2 gigabitové SFP porty. Přenosová vzdálenost odMM Fiber 550m do SM Fiber 100Km.Store and Forward, Podpora VLAN a QOS, Externí napájení, Plug and Play

Chat teď
Podrobnosti o produktu

STE-8410M Gigabit Media Converter Popis:

STE-8410M je gigabitový konvertor médií určený pro konverzi vláken 1000BASE-FX na měděné médium 1000Base-T nebo naopak. Nabízí 2 Gigabitový SFP port pro vlákno a vlákno, společně s 4 Gigabitovými Tx porty pro gigabitové ethernetové připojení. Uživatelé mohou připojit počítač, který je vybaven adaptéry Gigabit LAN, gigabitovými ethernetovými přepínači na Gigabitový konvertor médií STE-8410M.

Navržený podle standardů IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T a 1000Base-SX / LX, je model STE-8410M navržen pro použití s dvoufázovými nebo jedním, multimódovým modemem nebo moduly SFG Gigabit s jedním modem využívající SC konektory. Gigabitový konvertor STE-8410M rozšiřuje síť z gigabitového multimodového vlákna 550m na gigabitový jednopásmový 100Km vlákno. Díky portům 4 Gigabit Ethernet je model STE-8410M populárně používán v řešeních gigabitových ethernetových řetězců Gigabit Fiber.


Funkce:

Poskytujte port s 2 gigabitovými vlákny a 4 gigabitové ethernetové porty

Plně splňuje standardy IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX

Šířka pásma: 12G může být přenášena, aby se dosáhlo neblokující rychlosti drátu

Podpora max 1536 bajtů rám, Paměť vyrovnávací paměti Frame: 512Kb RAM, 1K MAC adresa

Automatické rozpoznání režimu přenosu půl / plný duplex pro port Tx

Automatické vyjednávání rychlosti 10/100 / 1000Mbps a funkce Auto-MDI / MDIX pro port Tx

Zajistěte konfiguraci přepínače režimu přenosu poloviny / plného duplexu pro port Gigabit SFP

Rozšiřte síť z Gigabitového multimodového vlákna 550m na Gigabit Single Fiber 100Km

Indikátor: LED indikuje stav každého Gigabitového SFP nebo Gigabitového Ethernetového portu

Interní nebo externí zdroj napájení, malá spotřeba energie, dobrý systém chlazení. dobrá stabilita


Specifikace:

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX / SX / LX

IEEE802.3z / ab 1000BASE-SX // LX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Typ vlákna

SC / LC

Vlnová délka

780/850/1310 / 1550nm

Odeslat-napájení

MMF: min: -20 dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20 dBm; max: 0dBm

Síťový kabel

> 10BASE-T:

Kategorie 3,4 nebo 5 UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA-568 100; STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 páry kategorie 5 UTP (Max: 100 m), EIA / TIA-568 100; STP (Max: 100 m)

Datový list STE-8410M

> 1000BASE-TX:

Kategorie 5 UTP / STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-SX / LX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125μm (maximální vzdálenost do 224 / 550m)

SMF: 8/125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maximální vzdálenost do 100 km)

Rozměry (Š x V x H)

30X140X100mm

Vstupní napětí

AC100V-AC240V a DC-5V, 2A

Provozní teplota

0 ~ 50

Skladovat teplotu


-20 ° C + 70 ° C

Vlhkost vzduchu

5% ~ 90% bez koagulace

Hot Tags: media konvertor 6 port, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, levné, hromadné, ceník, nízká cena

Dvojice: GPON OLT 16

Další: Media Converter POE

Související produkty
Dotaz